Oczyszczanie

Drogi Panie nasz dom odżył wskutek oczyszczania, babcia teraz zachowuje się normalnie, nie zrzędzi, że ją ciągle coś boli, dzieci lepiej śpią, chętniej idą do szkoły, a nasze finanse się wyprostowały i co ważne wreszcie dłużnicy oddali nam pieniądze, czekaliśmy na to 3 lata. To niewiarygodne jak usunięcie „niewidzialnych”blokad, uruchomienie przepływu energii może działać na nasze życie. Po jakim czasie będzie potrzebne nowe oczyszczanie ?

Pozdrawiamy  wdzięczni Czarnolescy z Warszawy. Styczeń 2016

Jurku, Jurku nie wiemy jak Tobie dziękować. Teraz w naszym domu jesteśmy spokojni, skończyły się kłótnie nie wiadomo o co, zdrowie się poprawiło po oczyszczaniu domu bardzo wyraźnie. Nawet ciotce wrócił wigor. Budzimy się wyspani, zniknęły nocne koszmary, dzieciaki nie zrzędzą, pies nie wariuje i nie warczy jak przedtem, gdy widział jakieś zjawy chyba, bo gapił się na ścianę, albo w sufit i fiksował. No tak można żyć ! Szkoda, że wcześniej nie wiedzieliśmy o takich metodach. Serdeczne dzięki. Życzymy wszystkim takiego zwrotu w ich życiu.

Sopociaki 05.2015

Do cholery, ja nie mogłem sprzedać chałupy przez rok, a po Pana oczyszczaniu trwało to 2 tygodnie!! Skąd miałem wcześniej wiedzieć, że  te wiedźmy które przedtem tu mieszkały były nawiedzone, albo to że dom został przeklęty i urzędowali tu masoni. I jeszcze tyle żył wodnych. Teraz nie dziwi mnie, że byliśmy ciągle nerwowi, że małżeństwo się rozpadało. Powinna być w umowie kupna klauzula zobowiązująca biura do badań energetycznych i radiestezyjnych. Ech, najważniejsze, że dobrze sprzedany i nie mam wyrzutów sumienia, bo jest czysty energetycznie.

Dziękuję, Andrzej Krajski spod Warszawy

Panie Jurek dobra robota, klientów mam tyle,że musiałem zatrudnić dodatkowych pracowników. Jak koleżanka pana polecała,to bałem się wydać tyle forsy na jakieś oczyszczanie,a tu- kurde bele- efekt piorunujący,kaska wpada,a roboty mnóstwo.No to niech się panu wiedzie jak najlepiej !

Bolek z Torunia 15 10 2016

Wiedzieliśmy,że coś tu nie gra.Zaraz po wprowadzeniu się do nowego mieszkania zaczęły się jazdy,koty szalały,my nie mogliśmy spać,koszmary nocne,pokazywały się dziwne odblaski,sprzęt się psuł,rzeczy dziwnie ginęły,no i finanse padały. Jerzy dzięki Twojemu oczyszczaniu świat wrócił do normy,wszystko funkcjonuje,przestało się psuć,jest na swoim miejscu,a koty i my spokojnie sypiamy,kaska leci. Och,teraz to się żyje normalnie.

Ada i Mirek z Krakowa 25.11.2016

Bez Twojego działania energetycznego i wsparcia na pewno bym nie zdała egzaminu !!!

Buziaki Ewelina Sopot grudzień 2016

Panie Jurku to wspaniałe co Pan wywalczył swoją kwanoterapią dla mojej córki !! A wszyscy mówili,ze nic jej się nie należy,ze mąż może ja wyrzucić na bruk,a Pan zadziałał i ma mieszkanie,uwolniła się od natręta,żyje godnie. Teraz wierze w sprawiedliwość,w nagradzanie za dobre uczynki.Tylko trzeba działać i nie wątpić. No i znaleźć kogoś takiego kto pomoże. Świat może być piękny.

Wdzięczna Gienia z córką z Gdańska

Panie Jurku,a koleżanki się ze mnie śmiały parę lat temu jak się pochwaliłam,że Pan mi powiedział: Agnieszka będziesz mistrzynią świata. To niesamowite uczucie,gdy szłam ulicami i czułam jak wszystko jest moje !!! Dziękuję i czekam na dalsze działania bym miała kolejne sukcesy !!!

Aga 11.2013

Jurek świetny jesteś ! Nasze mieszkanie po Twoim oczyszczaniu „lśni”, czujemy się w nim jakby je wypucowano,a to energetyka,nie środki wybielające  Teraz chce nam się wracać po pracy do naszego pięknego gniazdka,zamiast wymyślać gdzie tu pójść by nie siedzieć w domu. Jest tu tyle dobrej energii,że Dana tworzy co chwilę nowe, wspaniałe projekty do butiku. Hej pozdrawiamy Cię Jerzy z Płocka.

Andrzej i Danuta Nowakowie 10.11.2014

 Ech,skąpiliśmy tyle czasu, myśleliśmy,kombinowaliśmy by nie wydawać pieniędzy,lecz Anka nas przekonała do Twoich działań Jerzy. Teraz mamy 2 razy więcej klientów, zamawiają coraz droższe zestawy,więc zysk coraz większy. No i personel się wyklarował,kombinatorzy odeszli,mamy fajnych nowych ludzi,kelnerów i kucharzy. Jakość się poprawiła znacznie. Niech tak się dzieje dalej. Tobie też życzymy wszystkiego najlepszego.

Magda i Karol z Warszawy 20.05.2015

 Panie Jerzy, Pani Kasiu, serdecznie dziękujemy za oczyszczenie naszego hotelu z zastałej energii, z zazdrości, odblokowanie na przypływ ludzi, gotówki. Teraz aż „błyszczymy”,personel po wymianie wg Waszych wskazówek pracuje bez zarzutu,klientela zadowolona,wracają,mamy już stałą grupę przyjaznych stałych bywalców. Niech Was Bóg ma w swojej opiece.

Pozdrowienia z Sopotu 2017

No, świetna robota proszę Państwa !!! Teraz to się handluje,klienci walą do nas „drzwiami i oknami”jak to się drzewiej gadało. Teraz Sopot jest nasz,my tu rządzimy i już ! Do następnej roboty,bo mamy dla Was jeszcze kilka spraw,ale jak powiedzieliście musicie odpocząć, zregenerować się.

Do miłego A.B.M. Sopot kwiecień 2017

Panie Jerzy serdeczne dzięki za usuniecie blokad w wynajmie naszych apartamentów i uwolnienie od duszka,który nie dawał spokoju na pierwszym piętrze. Teraz mamy normalnych wynajmujących i ciągłość,bez długich przerw,jak do tej pory nie raz bywało. 2 tysiące wydane na Pana  oczyszczanie mieliśmy z powrotem za kilka dni,świetnie,warto było,bo przy okazji dowiedzieliśmy się od Pana tylu ciekawych rzeczy.

Pozdrawiamy, Chełmońscy Gdańsk czerwiec 2017