8 Konwent Wiedzy Alternatywnej w Gdańsku 28-30 lipca 2017 r.

               8 Konwent Wiedzy Alternatywnej Gdańsk 28-30 lipca 2017 r.

Zapraszam na wykłady 28.07 godz.14.00- „Myśl jest twórcza”

i godz.20.00 „Kwantowe samoleczenie”

oraz 30 lipca godz.13.00 „Związki-Twoje wibracje dają możliwość stworzenia dobrego związku,relacji,partnerstwa”.

Pozdrawiam Jerzy Kryształowiacz

 

Karnety

Można zakupić karnety na 10, lub 5 zabiegów, oszczędzając w ten sposób do 250 zł.

Więcej informacji znajdziesz na podstronie „Promocje,karnety”, zapraszam.

Bony podarunkowe i Zaproszenia

Jeśli chcesz sprawić komuś bliskiemu piękny prezent, w postaci masaży,akupunktury,świecowania uszu, Regresji, Kwantoterapii, portretu Numerologicznego osobistego,związkowego,biznesowego i innych terapii, to zapraszam do obdarowania :

Zaproszeniem dla jednej osoby

lub Bonem podarunkowym np. jako prezent Ślubny dla pary

Życzę ciekawego wyboru i radości z zabiegów.

Jerzy Kryształowiacz

„Odzyskanie Energii Kreacji” KWANTOTERAPIA 6 Konwent Wiedzy Alternatywnej 5 sierpnia 2016

Serdecznie zapraszam na mój wykład pt. :”Odzyskanie Energii Kreacji” KWANTOTERAPIA, na 6 Konwencie,w Gdańsku, 5 sierpnia,piątek godz.14.20 – 14.50 w sali interaktywnej. Po nim na pewno ruszysz do przodu z nową energią. Pozdrawiam Jerzy Kryształowiacz

SIE5

5 sierpień – 7 sierpień · Gdańsk, Województwo pomorskie
730 zainteresowanych użytkowników · 244 użytkowników.

Akupunktura

Dzisiaj o wspaniałej metodzie terapeutycznej leczenia wielu schorzeń, dolegliwości, problemów nie tylko zdrowotnych – Akupunkturze.

Akupunktura jest metodą polegającą na nakłuwaniu w celach leczniczych ściśle określonych miejsc na ciele człowieka – nazywanych „punktami akupunktury” lub „biologicznie aktywnymi punktami”za pomocą specjalnych igieł.

Według terminologii tradycyjnej energia „Qi” krążąca wzdłuż 12 meridianów (kanałów) ciała ludzkiego jest normalnie w równowadze. Zaburzenia przepływu tej energii wpływają na cały organizm, wtedy pojawia się ból, choroby, lub inne dolegliwości.

Poprawa przepływu koryguje to. Taki jest mechanizm działania akupunktury – odtworzenie równowagi energetycznej organizmu wykorzystując kombinacje punktów akupunktury, a powrót do zdrowia będzie następował niejako automatycznie. Osiąga się to na wiele sposobów, igły są jednym z nich.

Badania medyczne prowadzone w Stanach Zjednoczonych i innych krajach pozwalają w zachodnich terminach medycznych wyjaśnić to, co opisali starożytni Chińczycy kilkadziesiąt wieków wcześniej używając innej terminologii. Energię „Qi” będzie można zastąpić pojęciami elektromagnetyzmu. Dzisiaj wiele teorii stara się wytłumaczyć skuteczność akupunktury, która jest niezaprzeczalnym faktem.

Pragmatyczne podejście do akupunktury opiera się na fakcie, że organizm żywy jest homeostatem i, po usunięciu czynników zaburzających krążenie, sam wraca do stanu równowagi.

Zapraszam do zakupu karnetu na 10 sesji,cena 600 zł 9jedna sesja-70 zł).

Zadbaj o swoje zdrowie.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do Sopotu.

Zajrzyj też na www.kwantoterapia.pl  Rekomendacje i opinie – „Akupunktura”.

Jerzy Szymon Kryształowiacz