Oczyszczanie energetyczne mieszkań, domów,ludzi

   Oczyszczanie energetyczne mieszkań, domów, działek-ziemi, biur, lokali,  aut i innych pojazdów, miejsc i ludzi oraz ich związków z negatywnymi energiami, usuwanie blokad energetycznych, zdejmowanie klątw, uroków, czarów, rytuałów (także religijnych sekt), przyrzeczeń, zobowiązań karmicznych, odprowadzanie dusz, usuwanie umów, przysiąg, ślubów ubóstwa, zabezpieczenia przed złymi wpływami, wampiryzmem i podczepieniami energetycznymi, ochrona energetyczna, wprowadzenie nowych, pozytywnych zmian w związkach, finansach, zdrowiu, relacjach ze światem.

Po oczyszczaniu życie staje się lżejsze, ludzie zdrowieją, stają się chętni do tworzenia nowej, upragnionej rzeczywistości, poprawiają się relacje z ludźmi, bliskimi, w pracy, inni ludzie przestają nas dręczyć, odczuwamy lekkość w zarabianiu pieniędzy. Bywa ,że trzeba wprowadzić zmiany w firmie, czy pracy i tu potrzebna jest wiedza numerologiczna. Obliczam i doradzam wtedy odpowiednie zmiany.

Cena oczyszczania od 1500 złotych, zależy od wielkości obszaru, czasu do tego potrzebnego. Odległość zazwyczaj nie ma znaczenia, więc używam także kontaktu przez komunikatory: whatsapp, messenger, skype, botim, facetime.  Czasem proszę o przesłanie fotografii domu, mieszkania, osoby.