Regresje – Progresje

  

Regresing polega na cofnięciu się do przeżyć i związanych z tym  emocji poprzez świadome oddychanie i przypomnienie obrazów, historii, przeżyć i związanych z tym uczuć i emocji, po to, by je zaakceptować i zmienić, tak, by działały z korzyścią dla nas. Rzadko używam hipnozę, zazwyczaj sesje są prowadzone w pełnej świadomości, w stanie relaksu, z czystą intencją, zawsze bezpiecznie.

Regres jest jak podróż do swoich przeżyć, emocji, uczuć…

Czemu też progresja ? Sesja regresji prowadzi do progresu. Zmieniając przeszłe wydarzenia w czasie regresji prowadzę Ciebie do nowego, tworzenia, progresu…

Usuwam za pomocą tej metody lęki, fobie, zastoje, nałogi, negatywne nawyki, przekonania i wiele innych problemów zdrowotnych, finansowych, związkowych, czy w innych relacjach ze światem.

Po sesjach ludzie często wygrywali sprawy sądowe, pozbyli się problemów z komornikami, uwolnili się od natrętnych ludzi, poradzili sobie w pracy, czy znaleźli lepiej płatną pracę, wyjechali za granicę, zrozumieli, że zasługują na dobro, uwolnili się od przyciągania negatywnych wydarzeń, znaleźli czas ,pieniądze i towarzystwo do wymarzonych podróży otworzyli się na zdrowe relacje.

Uwolniłem ludzi m.in. od lęku przed lataniem samolotami, co komuś niezwykle utrudniało życie, przed wężami, przed jazdą samochodem, przed chorobami, przed byciem w nieudanym związku partnerskim, przed byciem okradanym, napadanym, od lęku jeżdżenia windą, pływania (osoby które się topiły), czy pływania na łodzi, co dla zapalonego żeglarza było bardzo ważne. Były też osoby otyłe, które, po uświadomieniu sobie, po dotarciu do blokujących emocji i innych przyczyn, trudności ze zrzuceniem zbędnych kilogramów – dopiero wtedy schudły.                               Wiele razy zostały odprowadzane zabłąkane dusze, także dzieci po usunięciu ciąż., które zawsze zakłócały stworzenie dobrych związków i nie raz dobrobytu materialnego. Zniknęły też zachowania agresywne, potrzeba zemsty, nienawiści w relacjach karmicznych. Usunięte zostały tzw.śluby ubóstwa, klątwy, złorzeczenia, czy wpływy zazdrości.

A czemu Regresje – Progresje ? W momencie uwolnienia starych schematów, blokad powstaje wolna przestrzeń którą należy zapełnić nowym pomysłem, dobrym, dającym zdrowe, bezpieczne  życie.

I te wszystkie dokonania bardzo mnie cieszą. Uważam, że życie z jak najmniejszą ilością lęków jest wspaniałe, niesie radość wszystkim dookoła.

Sesje prowadzę od 1999 roku, każda z nich jest niepowtarzalna, bardzo efektywna, dostosowana indywidualnie do potrzeb osoby z którą ją przeprowadzam.

Znajdź klucz,by otworzyć drogę do szczęścia, radości, miłości dzięki dotarciu, poprzez regresje, do przyczyn i zmień swoje życie,przy mojej pomocy.

Proszę napisać  następujące dane:

imiona i nazwiska, oraz daty urodzenia- własne, rodziców, rodzeństwa, dzieci, oraz to,od czego chcecie się uwolnić, co chcecie zmienić. Dobrze jest dowiedzieć się i opisać krótko traumatyczne wydarzenia rodowe.

Koszt sesji to 400 Pln za pierwszą godzinę i 200 zł za każdą nastepną.

Zazwyczaj sesja odblokowująca z traum, ciężkich przeżyć, czy dająca zrozumienie tego co się dzieje w życiu, tzw.przepracowanie wzorców, trwa 2 godziny. Rzadko bywają sesje 3-4 godzinne.

Odbywają się z reguły przez skype, messengera, whatsapp, facetime.