Regresje

  

Regresing polega na cofnięciu się do przeżyć i związanych z tym  emocji poprzez świadome oddychanie i przypomnienie obrazów, historii, przeżyć i związanych z tym uczuć i emocji, po to, by je zaakceptować i zmienić, tak, by działały z korzyścią dla nas. Nie używam hipnozy, każda sesja jest prowadzona w pełnej świadomości, w stanie relaksu, z czystą intencją, zawsze bezpieczna.

Regres jest jak podróż do swoich przeżyć, emocji, uczuć…

Usuwam za pomocą tej metody lęki, fobie, zastoje, negatywne przekonania i wiele innych problemów zdrowotnych, finansowych, związkowych, czy w innych relacjach ze światem.

Po sesjach ludzie często wygrywali sprawy sądowe, pozbyli się problemów z komornikami, uwolnili się od natrętnych ludzi, poradzili sobie w pracy, czy znaleźli lepiej płatną pracę, wyjechali za granicę, zrozumieli, że zasługują na dobro, uwolnili się od przyciągania negatywnych wydarzeń, znaleźli czas ,pieniądze i towarzystwo do wymarzonych podróży otworzyli się na zdrowe relacje.

Uwolniłem ludzi m.in. od lęku przed lataniem samolotami, co komuś niezwykle utrudniało życie, przed wężami, przed jazdą samochodem, przed chorobami, przed byciem w nieudanym związku partnerskim, przed byciem okradanym, napadanym, od lęku jeżdżenia windą, pływania (osoby które się topiły), czy pływania na łodzi, co dla zapalonego żeglarza było bardzo ważne.Były też osoby otyłe, które, po uświadomieniu sobie, po dotarciu do blokujących emocji i innych przyczyn,trudności ze zrzuceniem zbędnych kilogramów – dopiero wtedy schudły.                               Wiele razy zostały odprowadzone zabłąkane dusze, także dzieci po usunięciu ciąż., które zawsze zakłócały stworzenie dobrych związków i nie raz dobrobytu materialnego. Zniknęły też zachowania agresywne, potrzeba zemsty,nienawiści w relacjach karmicznych. Usunięte zostały tzw.śluby ubóstwa, klątwy, złorzeczenia, czy wpływy zazdrości.

I te wszystkie dokonania bardzo mnie cieszą. Uważam, że życie z jak najmniejszą ilością lęków jest wspaniałe, niesie radość wszystkim dookoła.

Sesje prowadzę od 1999 roku, każda z nich jest niepowtarzalna, bardzo efektywna, dostosowana indywidualnie do potrzeb osoby z którą ją przeprowadzam.

Zazwyczaj trwa  2 godziny, lecz bywały czasem sesje 3 godzinne.                        Koszt – za pierwszą godzinę 400 Pln, oraz 200 Pln za każdą kolejną – w czasie tej sesji.

Znajdź klucz,by otworzyć drogę do szczęścia,radości,miłości dzięki dotarciu,poprzez regresje, do przyczyn i zmień swoje życie,przy mojej pomocy.

Proszę napisać  następujące dane:

imiona i nazwiska, oraz daty urodzenia- własne, rodziców, rodzeństwa, dzieci, oraz to,od czego chcecie się uwolnić, co chcecie zmienić. Dobrze jest dowiedzieć się i opisać krótko traumatyczne wydarzenia rodowe.