Akupuktura

Dzięki dobry,dobry człowieku, kto by pomyślał, że akupunkturą da się załatwić palenie fajek. Teraz dopiero odczuwam dobrze smak, zapach i nie śmierdzą mi włosy, ciuchy, z buzi. Same zalety, a jaka oszczędność, w miesiąc mi się zwróciło. Bardziej cieszą się wnuki, bo dziadek ciągle kopcił, no i odłożone pieniądze, teraz mam na różne przyjemności. To już rok nie palę.

Wdzięczny Robert

To już ponad rok jak moje ciśnienie zostało wyregulowane, korzystam też z Pana rad dietetycznych, ćwiczeń i pozytywnego myślenia, nie zawsze się to udaje, ale się staram. Dziękuję bardzo.

Stała klientka Barbra.

Świetnie 10 zabiegów w uszy i oczyszczanie urządzeniem „Zapper”- doktor Huldy Clark od Pana i zero słodyczy, paskudnego uzależnienia, tycia, obżerania się po nocach. No lepiej i lżej się żyję. Dziękuję panie Jerzy.

Adela M.

Dzień dobry. Serdecznie dziękuję Panu za nakłuwania, to nie boli jak myślałem wcześniej, za to pozytywnie działa, lepiej sypiam, jestem spokojniejszy, więc i więcej energii mam, nawet wróciłem do biegania, pamięć też się poprawiła. Za jakiś czas przyjadę, to na pewno zafunduję sobie ponowną igło terapię u Pana, teraz trochę na poprawę trawienia, ta szybko, szybko wszędzie, te stresy…

Jura z Moskwy

Juhu, bark przeszedł,już nie boli i zakres ruchu jest pełen. Ćwiczę też te rozciągania,które Pan polecał. No i nakłuwania działają,a nawet nie czułem żadnego bólu,takie lekkie „piknięcia”tylko. Mogę znowu normalnie ćwiczyć,dzięki.

Mark