NUMEROLOGICZNY portret

Ten diagram- to przykładowy diament życia,który określa cykle życia.

NUMEROLOGIA

to wiedza o energetyce,wibracjach jakie posiadamy.poprzez które informujemy świat o sobie i odbieramy wibracje z zewnątrz. To tak, jak np.bolące kolano, lub każdy inny organ, informuje o tym co się dzieje w ciele i, jeśli zrozumiemy informację i zadziałamy, możemy usunąć ból.

Czy rozumiemy, czy nie, informacje ujęte w numerologii działają.

Od wszystkiego są fachowcy, dla mnie znajomość zasad pracy komputera jest nikła, za to o ludziach, czy wibracji miast, miejsc, nazw firm mogę wiedzieć wszystko i odpowiednio dostosować je, tak, by było najlepiej.

Numerologia stała się moją pasją od kiedy Natasza Czarmińska na moim pierwszym kursie u niej, znając mnie pół godziny, powiedziała o mnie więcej, niż wiedzieli wszyscy najbliżsi ! Pomyślałem ja też muszę to poznać !

Dzięki tej wiedzy ODKRYWAM Twoje TALENTY i kieruję Ciebie w najlepszą stronę !!!

Możemy skorzystać z możliwości jakie dają nam informacje zawarte w dacie urodzenia, imionach, nazwiskach, nazwach i wtedy, w odpowiedni sposób, tworzyć własne życie.

Poprzez numerologię określamy nasze możliwości, cechy, talenty,sposoby w jakie tworzymy związki, a także trudności życiowe, które mogą nas spotkać, a znając je, możemy zmienić ich negatywny wpływ w pozytywny, wykorzystać i zwiększyć pozytywne wibracje.

Numerologia stosowana przeze mnie różni się od wielu innych tym, że odkrywam wszystkie cechy, możliwości, talenty i od razu nakierowuję na to czego szukasz, potrzebujesz, pragniesz energetycznie, więc efekty są widoczne natychmiast.

Działam energią, nie tylko wiedzą, stąd biznes rusza bardzo szybko,związek,sprawy osobiste,zdrowie też można  stworzyć i to nawet szybko. Pomaga mi w tym Regres, Kwantoterapia, oczyszczanie energetyczne.

Zmiana imienia, nazwiska, nazwy etc powoduje zmianę wibracji, czyli informacje, które wibracyjnie wysyłamy i otrzymujemy, i które są w nas ulegają zmianie, więc zmienia się nasz świat.

BIZNES PORADY NUMEROLOGICZNE
Dla firm, właścicieli, pracowników, współpracowników.

WYJAŚNIENIE
Imiona, nazwiska, data i miejsce urodzenia, zamieszkania, czy prowadzenia firmy, nr ulicy, lokalu itd. ma własną wibrację, czyli częstotliwość, co wiemy z fizyki, że każdy kolor, żywy organizm, komórka ma określoną długość fali i zgodnie z tym wibruje, i tak samo jest u nas.
Numerologia pozwala obliczyć te wibracje i odpowiednio wykorzystać.
W biznesie jest to równie ważne jak w życiu prywatnym, bo nawet mając zapał możemy ponieść klęskę, zaś odpowiedni dobór miejsca, czasu rozpoczęcia działalności, dokonanie zmian, wybór nazwy firmy, miejsca, dobór pracowników, lub pracodawcy, może dodać nam skrzydeł.
I to moja rola, by ukierunkować działania tak byśmy najlepiej skorzystali z tego.
Firmy, które w dobry sposób pokierowały się tą wiedzą,  przynoszą nawet milionowe zyski.

ZWIĄZKI, RELACJE, PORADY PRZEDŚLUBNE

Znając daty urodzenia, imiona, nazwiska znajomych, parterów, partnerek, rodziców, możemy określić, czy z daną osobą będziemy żyć w zgodzie, czy jest właściwa dla nas.
Zrozumiemy też dlaczego ktoś odszedł i co zrobić, by przyciągać odpowiednie osoby, którym możemy zaufać, zamiast odgrywać ciągle powtarzające się „DRAMATY”.
Dowiemy się też kiedy wejść w związek małżeński, a kiedy byłoby to niewskazane, oraz jakie przyjąć nazwisko po ślubie, czy lepiej go nie zmieniać, bo mogłoby to przynieść rozstanie.
Zmiana nazwiska wnosi nowe wibracje, więc ludzie nagle się zmieniają.

DOBÓR IMION

lub późniejsza ich zmiana dla dzieci, jest nadzwyczaj istotna, gdyż właściwe imiona mogą czynić dziecko szczęśliwym, pełnym dobrej energii, a złe sprawią, że staje się ono nerwowe, lekceważone, martwi się wszystkim, albo nawet ulega wypadkom.

ZDROWIE

Także  w tym, abyśmy byli zdrowsi, możemy zmienić nasze wibracje, lub w odpowiedni sposób użyć tych, które posiadamy.
Również by przestać się przejmować, stresować, zajmować się przeszłością, a znaleźć wyjście z impasu, czy z trudnych sytuacji i skierować swoje życie na lepszą drogę.
I tu często korzystam z psychologii zorientowanej na proces wg  A. Mindella, lub Regresji – czyli świadomego uwalniania się od przeszłych przeżyć źle wpływających na teraźniejsze życie, i -m.in. poprzez oddech, uświadomienie sobie emocji – odblokowanie, uwolnienie od traumy i zmiana na lepsze, pełne wiary, życie.

REGRESJA to kolejny sposób pomocy.

Używam tej terapii od 1999 roku, zawsze z bardzo dobrym skutkiem, pozbywając się w ten sposób nawet poważnych lęków, fobii, pozornie niczym nie uzasadnionego strachu, który dla niektórych jest jak przekleństwo nie pozwalające normalnie żyć.
Na szczęście każdy ma możliwości by być zdrowym, szczęśliwym, pełnym energii, trzeba tylko dotrzeć do niej i nauczyć się korzystać z tej dobrej strony życia.

Poznając tajniki numerologii ze zdziwieniem odkrywamy siebie. Pozwala nam ona na wybranie właściwej drogi postępowania, oraz pokazuje nasze możliwości, talenty. Dzięki niej łatwiej osiągniemy naturalne, harmonijne, zrównoważone życie i wewnętrzny spokój.

Do stworzenia portretu numerologicznego osobistego proszę napisać na mail jkelar88@gmail.com następujące dane:

imiona i nazwiska, oraz daty urodzenia- własne, partnera, partnerki, rodziców, rodzeństwa, dzieci, oraz co chcę zmienić, dobrze jest dowiedzieć się o traumatyczne wydarzenia rodowe.  Cena 500 zł.

Do numerologii firm:

datę i miejsce otwarcia, oraz miejsce działania firmy i czym się zajmuje

oraz opis co potrzeba zmienić,zrobić.  Cena 1 tysiąc zł.

Sesje odbywają się też przez: telefon, messenger, whatsapp, skype, facetime, botim, facetime

Pozdrawiam i zapraszam serdecznie.

Jerzy Szymon Kryształowiacz