Oczyszczanie ludzi, rodów, domów, miejsc, lokali, mieszkań

Drogi Panie nasz dom odżył wskutek oczyszczania, babcia teraz zachowuje się normalnie, nie zrzędzi, że ją ciągle coś boli, dzieci lepiej śpią, chętniej idą do szkoły, a nasze finanse się wyprostowały i co ważne wreszcie dłużnicy oddali nam pieniądze, czekaliśmy na to 3 lata. To niewiarygodne jak usunięcie „niewidzialnych”blokad, uruchomienie przepływu energii może działać na nasze życie. Po jakim czasie będzie potrzebne nowe oczyszczanie ?

Pozdrawiamy  wdzięczni klienci

Jurku, Jurku nie wiemy jak Tobie dziękować. Teraz w naszym domu jesteśmy spokojni, skończyły się kłótnie nie wiadomo o co, zdrowie się poprawiło po oczyszczaniu domu bardzo wyraźnie. Nawet ciotce wrócił wigor. Budzimy się wyspani, zniknęły nocne koszmary, dzieciaki nie zrzędzą, pies nie wariuje i nie warczy jak przedtem, gdy widział jakieś zjawy chyba, bo gapił się na ścianę, albo w sufit i fiksował. No tak można żyć ! Szkoda, że wcześniej nie wiedzieliśmy o takich metodach. Serdeczne dzięki. Życzymy wszystkim takiego zwrotu w ich życiu.

A. i B.Bourbon

Do cholery, ja nie mogłem sprzedać chałupy przez rok, a po Pana oczyszczaniu trwało to 2 tygodnie!! Skąd miałem wcześniej wiedzieć, że  te wiedźmy które przedtem tu mieszkały były nawiedzone, albo to że dom został przeklęty i urzędowali tu masoni. I jeszcze tyle żył wodnych. Teraz nie dziwi mnie, że byliśmy ciągle nerwowi, że małżeństwo się rozpadało. Powinna być w umowie kupna klauzula zobowiązująca biura do badań energetycznych i radiestezyjnych. Ech, najważniejsze, że dobrze sprzedany i nie mam wyrzutów sumienia, bo jest czysty energetycznie.

Dziękuję, Andrzej Krajski.

Panie Jurek dobra robota, klientów mam tyle,że musiałem zatrudnić dodatkowych pracowników. Jak koleżanka pana polecała,to bałem się wydać tyle forsy na jakieś oczyszczanie,a tu- kurde bele- efekt piorunujący,kaska wpada,a roboty mnóstwo.No to niech się panu wiedzie jak najlepiej !

Bolek

Wiedzieliśmy,że coś tu nie gra.Zaraz po wprowadzeniu się do nowego mieszkania zaczęły się jazdy,koty szalały,my nie mogliśmy spać,koszmary nocne,pokazywały się dziwne odblaski,sprzęt się psuł,rzeczy dziwnie ginęły,no i finanse padały. Jerzy dzięki Twojemu oczyszczaniu świat wrócił do normy,wszystko funkcjonuje,przestało się psuć,jest na swoim miejscu,a koty i my spokojnie sypiamy,kaska leci. Och,teraz to się żyje normalnie.

Ada i Mirek

Bez Twojego działania energetycznego i wsparcia na pewno bym nie zdała egzaminu !!!

Buziaki Ewelina

Panie Jurku to wspaniałe co Pan wywalczył swoją kwanoterapią dla mojej córki !! Wygrana sprawa w sądzie,a wszyscy prawnicy mówili,że nic jej się nie należy,że mąż może ja wyrzucić na bruk,a Pan zadziałał i ma mieszkanie,uwolniła się od natręta,żyje godnie. Teraz wierzę w sprawiedliwość,w nagradzanie za dobre uczynki.Tylko trzeba działać i nie wątpić. No i znaleźć kogoś takiego kto pomoże. Świat może być piękny.

Wdzięczna Gienia z córką

Panie Jurku,a koleżanki się ze mnie śmiały parę lat temu jak się pochwaliłam,że Pan mi powiedział: Agnieszka będziesz mistrzynią świata. To niesamowite uczucie,gdy szłam ulicami i czułam jak wszystko jest moje !!! Dziękuję i czekam na dalsze działania bym miała kolejne sukcesy !!!

Aga

Jurek świetny jesteś ! Nasze mieszkanie po Twoim oczyszczaniu „lśni”, czujemy się w nim jakby je wypucowano,a to energetyka,nie środki wybielające  Teraz chce nam się wracać po pracy do naszego pięknego gniazdka,zamiast wymyślać gdzie tu pójść by nie siedzieć w domu. Jest tu tyle dobrej energii,że Dana tworzy co chwilę nowe, wspaniałe projekty do butiku. Hej pozdrawiamy Cię Jerzy.

Andrzej i Danuta Nowakowie

 Ech,skąpiliśmy tyle czasu, myśleliśmy,kombinowaliśmy by nie wydawać pieniędzy,lecz Anka nas przekonała do Twoich działań Jerzy. Teraz mamy 2 razy więcej klientów, zamawiają coraz droższe zestawy,więc zysk coraz większy. No i personel się wyklarował,kombinatorzy odeszli,mamy fajnych nowych ludzi,kelnerów i kucharzy. Jakość się poprawiła znacznie. Niech tak się dzieje dalej. Tobie też życzymy wszystkiego najlepszego.

Magda i Karol z Pragi

 Panie Jerzy, Pani Kasiu, serdecznie dziękujemy za oczyszczenie naszego hotelu z zastałej energii, z zazdrości, odblokowanie na przypływ ludzi, gotówki. Teraz aż „błyszczymy”,personel po wymianie wg Waszych wskazówek pracuje bez zarzutu,klientela zadowolona,wracają,mamy już stałą grupę przyjaznych stałych bywalców. Niech Was Bóg ma w swojej opiece.

Pozdrowiam Ola

No, świetna robota proszę Pana !!! Teraz to się handluje,klienci walą do nas „drzwiami i oknami”jak to się drzewiej gadało. Teraz Edynburg jest nasz,my tu rządzimy i już ! Do następnej roboty,bo mamy dla Was jeszcze kilka spraw,ale jak powiedzieliście musicie odpocząć, zregenerować się.

Do miłego A.B.M.

Panie Jerzy serdeczne dzięki za usuniecie blokad w wynajmie naszych apartamentów i uwolnienie od duszka,który nie dawał spokoju na pierwszym piętrze. Teraz mamy normalnych wynajmujących i ciągłość,bez długich przerw,jak do tej pory nie raz bywało. 2 tysiące wydane na Pana  oczyszczanie mieliśmy z powrotem za kilka dni,świetnie,warto było,bo przy okazji dowiedzieliśmy my się od Pana tylu ciekawych rzeczy.

Pozdrawiamy, Mery and Nicolas

Jerzy fenomenalnie,dom „poszedł do ludzi”.  Tak jak mówiłeś: nasza decyzja, Twoje oczyszczenie,doładowanie energetyczne i kupcy przyszli.  Teraz dokończenie spraw urzędowych,wymeldowanie i mamy pieniądze na nasz biznes !!!

Pozdrawiamy Leokadia i Maniek

Rekomendacja-informacja ode mnie.

Oczyszczam też rody,przeżycia traumatyczne, m.in.powypadkowe,śmierć,zabójstwa,powojenne,przyciąganie przemocy, tzw.pecha,nadużycia seksualne,aborcje,poronienia,nieodprowadzone dusze,powtarzające się nieudane,trudne związki,samo niszczenie się,ciągłe straty etc

Pozdrawiam Jerzy Kryształowiacz

Jurku,jestem Tobie bardzo wdzięczna za oczyszczenie mojego rodu, naszych traumatycznych przeżyć,myślałam,że nasze ciągłe upadki finansowe nigdy się nie skończą,a ja nie będę miała normalnego związku. Zaledwie pół roku minęło,a nasze długi zostały wyprostowane, jestem w związku ze wspaniałym człowiekiem,pełnym dobroci,szczerości,bez nałogów !!! Uff…Wystarczyło kilka spotkań, oczyszczanie przez Ciebie,regresje i życie jakie oglądałam przez lata tylko w filmach. Dystans do przeszłości, zrozumienie,akceptacja dzieciństwa,rodziców,rodzeństwa i teraz sama tworzę swój świat,bo przyjęłam odpowiedzialność za to co było, wiem, dzięki Tobie,że to była moja droga,nie mam już do nikogo pretensji,żyję coraz bardziej świadomie,nie obwiniam. Chyba teraz jestem dorosła.

Dziękuję serdecznie z całego serca, Klarysa z Wilna.              Niech Bogu będą dzięki.

Jerzy dziękuję bardzo za oczyszczenie mnie od manipulantki pani R. reklamującej się jako specjalistka od regresji. Ta osoba to fałszywa manipulantka,chciała rozwalić mój związek z żoną,by tylko mieć zyski finansowe. Jedyne o co jej chodzi,to wydębić pieniądze i zniszczyć czyjeś związki. Niech idzie do psychiatry,zrobi porządek z sobą, zamiast udawać ,że komukolwiek pomaga. Poza tym to zwykła dziwka, okazało się ,że pracowała latami jako prostytutka. Proszę ostrzegać przed jej „pomocą”. Nawet biznes zaczął mi padać,gdy chodziłem do niej na sesje. Uff,wróciłem dzięki Tobie do normalności, bo po jej zabiegach,manipulacjach ciągle się źle czułem, ona się „wiesza”energetycznie na ludziach.

Michael

Dziękujemy bardzo za oczyszczenie naszego domu i działki z negatywnych energii, szczególnie po śmierci najbliższej nam osoby i pomoc w sprzedaży domu.

Pozdrawiamy serdecznie Maria i Magdalena