Numerologia

 

Jurku warto było wydać tysiąc złotych na Numerologię u Ciebie, zwróciła nam się stukrotnie!!! Teraz po zmianach wprowadzonych przez Ciebie nasi pracownicy wreszcie robią to, co do nich należy, a ci niewłaściwi odeszli. Chcemy byś jeszcze nam doradził w sprawie nowych zakładów. Jesteśmy trochę niepewni co do miejsca, a konieczne będzie też oczyszczenie energetyczne, takie jak robiłeś w  podstawowym zakładzie i od razu ruszyło. Dziękujemy i liczymy na dalszą zgodną współpracę.

Kasia i Magda

Numerologia – kto by pomyślał ile to wiedzy…wie Pan o mnie więcej niż wszyscy moi najbliżsi, tylko z imion nazwiska i daty urodzenia. Ale i ja teraz wiem czemu nie mogłam być spokojna w różnych sytuacjach i jak mam sobie z tym radzić. Wiem czemu rodzice byli dla mnie tacy, a nie potrafili okazywać uczuć, no i partnerów musiałam mieć takich samych, póki nie zrozumiałam i nie zaakceptowałam rodziców takimi jacy byli. Znam dzięki Panu sposoby jak radzić sobie w życiu i nie denerwować się chwilowymi niepowodzeniami. Po zmianie drugiego imienia moje wibracje są na tyle stałe, że spokojnie dążę do celów.

Podziękowania z Berlina od Sylwii. Niech Pana Bóg otacza miłością

Arek to piękne imię wybrane wspólnie z Panem dla naszego syna bardzo nam się podoba. Długo trwało szukanie,lecz dzięki wibracji tego imienia łącznie z nazwiskiem- nasz mały jest silny,samodzielny,nie tak jak Katia,mimo,że to już 10 latka.Jest tez bystry,odważny,łatwo się uczy,świetnie się z nim rozumiemy.

Dziękujemy Panie Jerzy Kate i Benji

NUMEROLOGIA to jest to !!! Uśmiechnęliśmy się do Pana by sporządził nam portret dla naszej firmy. Data,dobra dla nas  nazwa firmy, wibracje naszych imion i nazwisk+rodziców,którzy odcisnęli mocne piętno na mnie i Łukaszu dały nam świetny start !! Teraz będziemy potrzebowali jeszcze najlepszą datę i miejsce zakupu działki na otwarcie drugiej firmy.Mówił Pan,że teraz będzie dobry czas dla naszego inwestowania,to będziemy w przyszłym miesiącu w Sopocie. Do zoobaczenia.

Dorota i Łukasz K.

Jerzy dziękuję. Twoja Numerologia i Regresja pomogły mi zrozumieć jakie błędy popełniałem w relacjach z kobietami,jak bardzo próbowałem zasłużyć na miłość,zamiast być mężczyzną. Nie wiedziałem też którą z kobiet wybrać i czy wyjechać za granicę. Jestem w Stanach od dwóch lat z moją już żoną Azjatką i nie mam zamiaru wracać na stare śmieci. Zajrzę do Ciebie,bo zanosi się na „coś” fajnego,muszę się Ciebie doradzić w paru sprawach. Zresztą Ty widzisz to co trzeba. Do zobaczenia stary.

Wojtek New York

Panie Jerzy.  dziękuję bardzo za pomoc w zrozumieniu siebie i otoczenia. Numerologia jest w tym fenomenalna. Przez 30 lat męczyło mnie dlaczego moja żona zachowuje się „nienormalnie”, czemu dzieci nas „opuściły”tak wcześnie i założyły rodziny za oceanem,czemu ja tak ciężko pracowałem,czy skąd się wzięły takie talenty u starszego syna…Teraz to wszystko zrozumiałem i przestało mnie dręczyć. Numerologia to niesamowita wiedza i narzędzie pozwalające łatwiej kierować sobą i zewnętrznym światem. Myślę,że wszyscy powinni to poznać,a do tego Pan przekazuje tę wiedzę wspaniale.

Dziękuję bardzo, Endriu

Czy to nie mogłoby być prościej,tylko człowiek się dowiaduje,że coś musi,że czegoś nie umie,ma jakieś zdolności,a gdzie indziej trudności. Ileż to trzeba mieć wiedzy by żyło się świadomie i łatwiej i by żyć w zgodzie z sobą i  reszta świata. Panie Jurku dziękuję za lekcje,tego poszukiwałam,teraz czuję się lekka,wyzwolona i wreszcie zrozumiałam wiele z lekcji które przechodziłam.

Życzę fajnych ludzi na terapiach. Żaneta z Barcelony

Chyba 2 tygodnie poszukiwań drugiego imienia dla naszego synka uwieńczone sukcesem ! Teraz nasz Franciszek zmienił się,wydoroślał,no i mniej się boimy,bo nie jest tak dziki jak był przed tym. Wibracja pochodząca od liter, za którymi kryją się cyfry, zmienia,hm ciekawe. Nie mieliśmy pojęcia, że aż tak bardzo. No i fajnie,że można,dzięki tak wytrawnemu numerologowi jak Pan,wpłynąć na energetykę.

Pozdrawiamy, znajomi z Londynu

Przyjechałem z daleka na to,byś zrobił mój portret numerologiczny,a dowiedziałem się o sobie i wszystkich znajomych,rodzinie więcej niż przez ponad 40 lat.  Iiii…dzięki zmianom wibracji-dodaniu liter,których mi brakowało w nazwisku i imionach, UWAGA -poznałem po 2 miesiącach Miłość mojego życia !!! Tak to rewelacyjnie działa. Dziękuję serdecznie Jerzy. Życzę ludziom,by do Ciebie trafili jak najprędzej,zamiast męczyć się latami w głupich związkach.

Adam Mikaelson