KWANTOTERAPIA

                    Czym  jest kwantoterapia ?

Kwantoterapia to metoda terapii w polu kwantowym, w którym się znajdujemy, przebywamy na co dzień, a także którego jesteśmy częścią.

Metoda ta służy temu, by doprowadzić osobę poddającą się terapii, do stanu jej najlepszej opcji matrycy energetycznej oraz osiągnięcia zamierzonego celu.

Zabieg Kwantoterapii polega na dostrojeniu do czystej świadomości, poprzez przerwanie myślenia, uwolnienie się od wzorców, systemów wierzeń, przekonań, przyzwyczajeń którymi dotychczas się kierowaliśmy i poddanie się zmianom i wprowadzenie nowych, chcianych informacji do pola energetycznego danej osoby, dla jej dobrego biznesu, zdrowia, relacji i innych sfer życia.

Jest to moja autorska terapia, oparta na zasadach fizyki kwantowej, z której wiadomo m.in. że: wszystko jest informacją.

Działa to także na inne stworzenia, np. koty, psy, które reagują równie dobrze na zabiegi kwantoterapii jak ludzie, czyli nie polega to na sugestii.

Odległość nie ma znaczenia, robię zabiegi za ocean, do Ameryki, Azji, Australii, w całej Europie. Tak samo oczyszczam miejsca, ludzi, rozwijam biznesy energetycznie, bez względu no to, gdzie się to znajduje. Modlitwa do Boga, Jezusa, Buddy etc. też polega na tym, że jesteśmy na miejscu i wysyłamy prośby z serca, z miłością, pełni dobrych uczuć, nasze serca to najważniejsza przestrzeń.

Choroby, nieszczęścia, różne przykre wydarzenia pochodzą z zakłóceń w aurze, polu energetycznym i by je zmienić, poprzez zabieg kwantoterapii, oczyszczam pole i wprowadzam najlepsze informacje, oraz wzmacniam pole energetyczne.
Działa to na wszystkie dziedziny życia. Na tym w skrócie polega sesja.

W moich wieloletnich doświadczeniach pracy z ludźmi uaktywniam odpowiedni przepływ informacji, dzięki któremu osiągane są najlepsze rezultaty, np. usunięcie ostrogi piętowej jednym zabiegiem, progres biznesu o 100% w ciągu roku po 4 zabiegach; czy zastosowanie 2 zabiegów, po których para sprzedała swoje usługi w ilości tysiąca polis w ciągu kilku miesięcy; załatwienie satysfakcjonującej umowy biznesowej w bardzo krótkim czasie; uwolnienie od natrętnych myśli o zbliżającym się wypadku, który nigdy się nie wydarzył; wygranie spraw sądowych, które z góry określono jako przegrane;  a nawet przyciągnięcie właściwego partnera w ciągu 2 tygodni po jednym zabiegu i wiele, wiele innych osiągnięć.

Moim zadaniem jako terapeuty-prowadzącego, który stosuje Kwantoterapię, jest odnalezienie i uruchomienie naturalnego przepływu fali kwantowej, która uaktywnia samoleczenie organizmu: powrót do naturalnego stanu zdrowia lub w przypadku różnych problemów, usuwa je i aktywuje osiągnięcie oczekiwanego rezultatu.

Kwantoterapia działa równie dobrze w sferze biznesu, osiągania sukcesów sportowych, bicia rekordów, wszelkich osiągnięć, jak i w zdrowiu, czy w relacjach.  A przy okazji pojawiają się miłe niespodzianki.

Osoba, która pragnie wyleczenia, osiągnięcia upragnionych celów, wyraża swoją wolę, po czym pozostaje w ciszy, zauważając tylko zmiany, które w niej zachodzą.

Nie ma znaczenia to, czy ktoś wierzy w całkowitą skuteczność zabiegu. Istotne jest tylko to, by wiedział czego chce i nie stawiał oporu temu co się pojawia. Ja dbam o to, by dzięki sesji przyszły odpowiednie efekty, zgodne z zamiarami oraz z tym, co dla danej osoby jest najlepszego w jej matrycy energetycznej.

Jedyną stałą rzeczy jest zmiana” – jak słusznie zauważył Heraklit z Efezu.

Wymiana komórek to zachodzący w nas nieprzerwany proces. Wszystkie problemy oraz choroby są skutkiem oporu przed zmianami.

Fakt, że energia i materia są jednym i tym samym, został dostrzeżony przez Einsteina, kiedy doszedł on do wniosku – wzoru: E=mc². W prostych słowach wzór ten wyraża, iż Energia (E) równa się (=) materia (m, masa) pomnożona przez prędkość światła (c) do kwadratu. Einstein ujawnił, że nie żyjemy wcale we wszechświecie z wyraźnymi, fizycznymi przedmiotami oddzielonymi przez martwą przestrzeń. Wszechświat jest jedną, niepodzielną, dynamiczną całością, w której energia i materia są tak głęboko połączone, że nie można ich uważać za odrębne elementy.

Sesje są absolutnie bezpieczne, pacjent jest w pełni świadomy, czasem pojawiają się obrazy, przypominają się pewne sytuacje, ludzie czują przepływ energii etc.

Po sesji rozwiązują się nie tylko te „sprawy, które były do załatwienia”, lecz również wiele innych, gdyż Kwantoterapia działa wielowarstwowo.

Atomy i cząstki elementarne nie są same w sobie rzeczywiste. Tworzą świat potencjałów i możliwości, a nie rzeczy i faktów.                               Werner Heisenberg, naukowiec o fizyce kwantowej, żyjący w latach 1901-1976.

 

Zastosowanie Kwantoterapii

Zdrowie/choroby, bóle, kontuzje, dolegliwości, schorzenia wszelkiego rodzaju, schudnięcie.

Usuwanie, likwidacja nałogów.

Biznes, finanse firm i osób prywatnych, otrzymanie podwyżki od pracodawcy i wszystko co związane z zarabianiem pieniędzy, znalezieniem pracy, uzyskaniem zamierzonych dochodów, wyjazdami za granicę, sprzedażą wszelkich dóbr, m.in. aut, rozkręcenie działalności firm, ODZYSKANIEM DŁUGÓW i w wielu innych sprawach. Uruchomienie przypływu gotówki, zakup auta etc.

Bentley Continental GT V8S, Spain, 2 & 3 July 2013

Można też zaprogramować umysł na wygraną w Lotto !!!

Negocjacje, załatwianie umów międzynarodowych, kredytów, sprawy sądowe.
Relacje rodzinne, związki, sprawy sądowe, także rozwodowe, spadkowe, by uzyskać z nich najlepsze wyniki.
Znalezienie i uaktywnienie spotkania odpowiedniego partnera/partnerki.

Odblokowanie problemów z zajściem w ciążę oraz z porodem.

Zakup, sprzedaż domu, mieszkania, lokalu, działki.

Osiągnięcia sportowe, rekordy, wygrywanie, poprawa formy, usuwanie kontuzji.

Jamaica’s Usain Bolt poses beside the indicating board after setting a new Men’s 100m World Record in the Men’s final at the World Athletics Championships in Berlin on Sunday, Aug. 16, 2009

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich do skutecznej pracy i zmian przekształcających własne życie w zdrowe, szczęśliwe, pełne radosnych niespodzianek i osiągania fascynujących sukcesów.

Jak powiedziała moja znajoma :
„Rzeczy niemożliwe wykonuje na miejscu, na „cuda” trzeba trochę poczekać”.
———————
INWESTYCJA:
Koszt sesji trwającej 1 godzinę – 550 zł
2 godziny – 880 zł

Wykład z Harmonii Kosmosu z Sulistrowiczek pod Ślężą z czerwca 2021 roku „KWANTOTERAPIA – metoda podnoszenia wibracji. O naszych możliwościach kreacji.

https://www.youtube.com/watch?v=LfodBPcJ2Rs
———————
Sprawy bardzo trudne, np. poważne choroby, sytuacje pozornie ”nie do rozwiązania”, zmiany, przy których potrzeba wyjątkowo dużej dawki energii oraz czasu, wymagające kilku sesji – koszt ustalany indywidualnie.

Każda osoba w trakcie sesji jest świadoma.

Tak wygląda przykładowy zabieg Kwantoterapii: