Kwantoterapia

                                    Czym  jest kwantoterapia ?

Kwantoterapia to metoda terapii w polu kwantowym, w którym się znajdujemy, przebywamy na co dzień, a także którego jesteśmy częścią,która doprowadza nas do stanu życia w naszej najlepszej matrycy energetycznej.

Jest to moja autorska terapia, oparta na zasadach fizyki kwantowej, z której wiadomo m.in.to że: wszystko jest informacją.

Zabieg Kwantoterapii polega na dostrojeniu do czystej świadomości, poprzez przerwanie myślenia, uwolnienie się od dotychczasowych,przeszkadzających wzorców, systemów wierzeń, przekonań, przyzwyczajeń którymi się kierowaliśmy,a które nas blokowały i poddanie się zmianom, a następnie wprowadzenie nowych, chcianych informacji do pola człowieka, dla jego jego biznesu, zdrowia, relacji i innych sfer życia.

Działa to także na inne stworzenia, np.koty, psy reaguję równie dobrze na zabiegi kwantoterapii jak ludzie, czyli nie polega to na sugestii.

Choroby,nieszczęścia,różne przykre wydarzenia pochodzą z zakłóceń w aurze,polu energetycznym i by je zmienić,poprzez zabieg kwantoterapii, oczyszczam pole i wprowadzam najlepsze informacje,oraz wzmacniam pole energetyczne.

Działa to na wszystkie dziedziny życia.

Na tym w skrócie polega sesja.

W moich kilkunastoletnich doświadczeniach pracy z ludźmi uaktywniam odpowiedni przepływ informacji, dzięki czemu osiągane są najlepsze rezultaty, np. usunięcie ostrogi piętowej jednym zabiegiem, progres biznesu o 100% w ciągu roku po 4 zabiegach; czy zastosowanie 2 zabiegów, po których para sprzedała swoje usługi w ilości tysiąca polis w ciągu kilku miesięcy; załatwienie satysfakcjonującej umowy biznesowej w bardzo krótkim czasie; uwolnienie od natrętnych myśli o zbliżającym się wypadku, który nigdy się nie wydarzył;uwolnienie od blokad mentalnych,rodowych w zajściu w ciążę; a nawet przyciągnięcie właściwego partnera w ciągu 2 tygodni po jednym zabiegu i mnóstwo innych sukcesów po sesjach mają moi klienci i klientki.

Moim zadaniem jako terapeuty-prowadzącego, który stosuje Kwantoterapię, jest odnalezienie i uruchomienie naturalnego przepływu fali kwantowej, która uaktywnia samoleczenie organizmu: powrót do naturalnego stanu zdrowia lub, w przypadku różnych problemów, usuwa je i aktywuje osiągnięcie oczekiwanego rezultatu.

Kwantoterapia działa równie dobrze w sferze biznesu, osiągania sukcesów sportowych, bicia rekordów, wszelkich osiągnięć, jak i w zdrowiu, czy w relacjach.  A przy okazji pojawiają się miłe niespodzianki.

Osoba, która pragnie wyleczenia, osiągnięcia upragnionych celów, wyraża swoją wolę, po czym pozostaje w ciszy, zauważając tylko zmiany, które w niej zachodzą.

Pole działania Kwantoterapii obejmuje wszystkie tematy.

Jedyną stałą rzeczy jest zmiana” – jak słusznie zauważył Heraklit z Efezu.

Wymiana komórek to zachodzący w nas nieprzerwany proces. Wszystkie problemy, oraz choroby są skutkiem oporu przed zmianami.

Podobnie twierdzi Stary mistrz Laozi, chiński filozof, twórca taoizmu.

Życie to ciąg naturalnych i samoistnych zmian. Nie stawiaj im oporu, to tylko wywoła smutek. Pozwól rzeczywistości być rzeczywistością. Pozwól rzeczom biec ich naturalnym rytmem, tam gdzie chcą podążać”.

Sesje są absolutnie bezpieczne, pacjent jest w pełni świadomy, czasem pojawiają się obrazy, przypominają się pewne sytuacje, ludzie czują przepływ energii etc

Po sesji rozwiązują się nie tylko te”sprawy, które były do załatwienia”, lecz również wiele innych, gdyż Kwantoterapia działa wielowarstwowo.

 

Zastosowanie Kwantoterapii:

 Zdrowie/choroby,bóle,kontuzje,dolegliwości, schorzenia wszelkiego rodzaju,schudnięcie.

Usuwanie, likwidacja nałogów.
  Biznes,finanse firm i osób prywatnych,otrzymanie podwyżki od pracodawcy i wszystko co związane z zarabianiem pieniędzy, znalezieniem pracy, uzyskaniem zamierzonych dochodów; wyjazdy za granicę, sprzedaż wszelkich dóbr, rozkręcenie działalności firm.

Uruchomienie przypływu gotówki etc

Można też zaprogramować umysł na wygraną w Lotto !!!

   Negocjacje, załatwianie umów międzynarodowych, kredytów, sprawy sądowe
 
Relacje rodzinne , związki, sprawy sądowe, także rozwodowe, spadkowe, by uzyskać z nich najlepsze wyniki.
 Znalezienie i uaktywnienie spotkania odpowiedniego partnera/partnerki.

Odblokowanie problemów z zajściem w ciążę.
  Zakup, sprzedaż domu, mieszkania, lokalu,działki.

  Osiągnięcia sportowe,rekordy,wygrywanie, poprawa formy, usuwanie kontuzji.

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich do skutecznej pracy i zmian przekształcających własne życie w zdrowe , szczęśliwe , pełne radosnych niespodzianek i osiągania fascynujących sukcesów.

Jak powiedziała moja znajoma :

„Rzeczy niemożliwe wykonuje na miejscu, na „cuda” trzeba trochę poczekać”.

Koszt sesji trwającej 1 godzinę – 100 €uro

Sprawy bardzo trudne , np. poważne choroby , sytuacje pozornie ”nie do rozwiązania”; zmiany , przy których potrzeba wyjątkowo dużej dawki energii,oraz czasu,wymagające kilku sesji-to koszt od 350 €uro/ustalane indywidualnie.

 Każdy w trakcie trwania sesji jest świadomy.

Tak wygląda przykładowy zabieg Kwantoterapii: