Regresje

  

Regresing polega na cofnięciu się do przeżyć i związanych z tym  emocji poprzez świadome oddychanie i przypomnienie obrazów, historii, przeżyć i związanych z tym uczuć i emocji, po to, by je zaakceptować i zmienić, tak, by działały z korzyścią dla nas.

Regres jest jak podróż do swoich przeżyć, emocji, uczuć…

Usuwam za pomocą tej metody lęki, fobie, zastoje, negatywne przekonania i wiele innych problemów zdrowotnych, finansowych, związkowych, czy w innych relacjach ze światem.

Można po sesji wygrać sprawy sądowe, pozbyć się problemów z komornikami, uwolnić się od natrętnych ludzi, poradzić sobie w pracy, czy znaleźć lepszą.

Uwolniłem ludzi m.in. od lęku przed lataniem samolotami, co komuś niezwykle utrudniało życie, przed wężami, przed jazdą samochodem, przed chorobami, przed byciem w nieudanym związku partnerskim, przed byciem okradanym, napadanym, od lęku jeżdżenia windą, pływania (osoby które się topiły), czy pływania na łodzi, co dla zapalonego żeglarza było bardzo ważne.Były też osoby otyłe, które, po uświadomieniu sobie, po dotarciu do blokujących emocji i innych przyczyn,trudności ze zrzuceniem zbędnych kilogramów – dopiero wtedy schudły.

I te wszystkie dokonania bardzo mnie cieszą. Uważam, że życie z jak najmniejszą ilością lęków jest wspaniałe, niesie radość wszystkim dookoła.

Sesje prowadzę od 1999 roku, każda z nich jest niepowtarzalna, dostosowana indywidualnie do potrzeb osoby z którą ją przeprowadzam.

Sesja odbywa się w stanie relaksu,w stanie świadomości,bez hipnozy.

Jest to metoda bezpieczna i niezwykle efektywna.

Zazwyczaj trwa 1 godzinę,lub 2, lecz bywały czasem sesje 3 godzinne, koszt- 200 zł za pierwszą godzinę i 150 zł za każdą kolejną.

Znajdź klucz,by otworzyć drogę do szczęścia,radości,miłości dzięki dotarciu,poprzez regresje, do przyczyn i zmień swoje życie,przy mojej pomocy.

SESJE odbywają się też przez komunikatory :

Skype, Whatsapp, Messenger, Facetime, Botim.

Proszę napisać na mail jkelar88@gmail.com następujące dane:

imiona i nazwiska, oraz daty urodzenia- własne, rodziców, rodzeństwa, dzieci, oraz to,od czego chcę się uwolnić, co chcę zmienić. Dobrze jest dowiedzieć się i opisać krótko traumatyczne wydarzenia rodowe.